درباره ما

شرکت نورندا از سال ۱۳۶۸ پس از ۵ سال فعالیت غیر رسمی با رویکردی دانش‌بنیان و با هدف تولید انواع چراغ و آژیر پلیس در حوزه‌های نظامی ، انتظامی ، امدادی ، امنیتی و اورژانس , فعالیت خود را آغاز نمود .

این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است ساختار و سیستم منحصر به‌ فردی در همه زمینه‌ها به صورت کارا، ایمن و انعطاف‌پذیر طراحی و تولید نماید که هم‌اکنون در حال توسعه و گسترش است.

شرکت نورندا همگام با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی در حوزه فعالیت خود توانسته است با راهکارهای مناسب و دقیق ، امکان مدیریت، سازماندهی امن و سریع را برای مصرف کنندگان و مشتریان خود فراهم نماید. بدین منظور تنوع قابل ملاحظه ای از محصولات ، برای استفاده صاحبان حرفه‌های کوچک تا سازمان‌ها و تشکیلات بزرگ عرضه می‌گردد.

در این شرکت کلیه واحدهای تولید شامل : واحد تزریق –  واحد چراغ – واحد آژیر – واحد الکترونیک – واحد قالبسازی – انبار و انبار محصول نهایی بصورت مجزا در فضایی به وسعت ۴۰۰۰ متر مربع جهت ارائه بهترین محصولات ایجاد شده و واحدهای کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه بصورت جدی و فعال مشغول بکار می باشند .

کلیه واحدهای اداری ( مدیریت – بازرگانی خارجی و داخلی – فروش – مالی –  اداری و خدمات پس از فروش ) جهت سهولت در تردد مشتریان محترم در دفتر مرکزی مستقر میباشند .

شرکت نورندا با تکیه بر دانش فنی ، تنوع محصول ، کیفیت بالا و مشتری‌مداری خود توانسته است افتخار همراهی با تمامی نیروهای نظامی – انتظامی – امنیتی و امدادی و همچنین تمامی شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی را داشته باشد و مجموعه‌ای از بهترین محصولات با رعایت تمامی استانداردهای جهانی را برای مشتریان خود ارایه دهد.